Dit zijn onze jongerenregisseurs

Faisal

Tilburg & Dongen

faisal@jpmb.nl

06 21 60 89 54

Ilona

Tilburg & Dongen

ilona@jpmb.nl

06 52 74 64 51

Jolijn

Tilburg & Hilvarenbeek

jolijn@jpmb.nl

06 11 46 32 12

Khalid

Gilze-Rijen

khalidelkouazi@abg.nl

06 18 58 54 52

Marlie

Baarle-Nassau, Oisterwijk, Alpen-Chaam & Tilburg

marlie@jpmb.nl

06 15 13 72 36

Emmie

Tilburg & Goirle

emmie@jpmb.nl

06 21 80 47 83

Sanne

Waalwijk, Heusden & Loon op Zand

sanne@jpmb.nl

06 11 20 75 04

Hulp in heel Midden-Brabant!

Je vindt een jongerenregisseur in elke regio/gemeente waar het Jongerenpunt werkzaam is.

We koppelen een jongere aan de jongerenregisseur met dezelfde woonplaats.

Voorbeeld:

“Kom je uit Waalwijk? Dan gaat Sanne jou helpen!”

Dit zijn onze andere helden

Marc

Programma manager

marc@jpmb.nl

0610052888

Meike

Projectleider

meike@jpmb.nl

0614765065

Emmy

Baliemedewerkster / programma ondersteuner

emmy@jpmb.nl

0611736523